PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Ozónová vrstva se výrazně ztenčí, varují meteorologové

ZATÍMCO V PŘEDCHOZÍCH 15 LETECH BÝVALA OZÓNOVÁ VRSTVA NARUŠOVÁNA VĚTŠINOU JEN V ZIMĚ, NYNÍ JE NARUŠOVÁNA I V LETNÍCH MĚSÍCÍCH, COŽ DŘÍVE NEBYLO.

PŘED 20 A VÍCE LETY BYL V LÉTĚ DENNÍ POVOLENÝ LIMIT POBYTU NA SLUNCI 1 - 1,5 HODINY DENNĚ, PŘED 40 LETY TO BYLY PŘES 2 HODINY DENNĚ, DNES JE TO VĚTŠINOU JEN 5-10 MINUT ! ZNAMENÁ TO STÁLE VĚTŠÍ MÍRA POCITU NEPŘÍJEMNÉHO PÁLENÍ, ÚPALU KŮŽE A VĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOST RAKOVINY KŮŽE.

NEGATIVNÍ STAV LOUTKOLIDSTVA - NAPŘ. JEHO CELKOVÉ NEGATIVNÍ MYŠLENKY + BEZHLAVÁ TOUHA PO VĚCECH A MAJETCÍCH ZPŮSOBUJÍ ŠPINAVÝMI TECHNOLOGIEMI STÁLE VĚTŠÍ ZNEČISŤOVÁNÍ EKOSFÉRY PLANETY ZEMĚ. MENŠÍ ČÁST LIDÍ SI TOTO UVĚDOMUJE A DĚLÁ ZMĚNY VE SVÉM ŽIVOTĚ. VĚTŠÍ ČÁST LIDÍ VŠAK NIKOLIV, NEBOŤ SE DOMNÍVÁ, ŽE NIC ŠPATNÉHO NEDĚLÁ A TO JE JEHO SVOBODA. SVOBODA VOLBY MÁ SVÉ NÁSLEDKY, A TEDY BUĎ ODMĚNU, ANEBO ODPLATU - ZÁŽITEK NA VLASTNÍ KŮŽI (NE NA CIZÍ KŮŽI NĚKOHO JINÉHO). ČILI KAŽDÝ SI INDIVIDUÁLNĚ NESE NÁSLEDKY SVÝCH VOLEB A ČINŮ VE SVÝCH ZÁŽITCÍCH V TOMTO A NÁSLEDUJÍCÍCH ŽIVOTECH. ŽÁDNÉ PŘETVAŘOVÁNÍ NEPLATÍ, ZÁKONY ŽIVOTA NELZE NIJAK OKLAMAT A PODVÉST, JAK TO LIDÉ PLANETY ZEMĚ RÁDI DĚLAJÍ.

25. 7. 2013

Od pátku do pondělí, tedy v období největších veder, bude nad Českem výrazně ztenčena ozónová vrstva. Informoval o tom ve čtvrtek Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), který doporučil lidem, aby se nezapomněli chránit před slunečními paprsky.

"V období od 26. do 29. července 2013 bude nad územím ČR zvýšené množství UV záření o 13 až 18 procent. Hlavním důvodem bude zeslabení ozónové vrstvy cca o osm až deset procent, výrazně podprůměrný stav pro toto roční období," uvedl Michal Janouch z ČHMÚ.

Za jasného počasí bude UV index dosahovat hodnot 7,2 až 7,6, normální stav na konci července nad územím ČR je 6,2.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Přitom právě v závěru týdne mají přijít velmi vysoké teploty. V pátek bude kolem třicítky, v sobotu mezi 31 až 36 stupni Celsia a v neděli a v pondělí může rtuť dosáhnout až na 40 stupňů. [celá zpráva]

"Při pobytu na přímém slunci doporučujeme používat ochranné prostředky - krémy s ochranným faktorem, sluneční brýle a pokrývku hlavy," upozornili meteorologové s tím, že stačí pobýt denně na slunci pět až deset minut. Nebezpečné ultrafialové záření může vést ke vzniku kožních nádorů.

Během letošního roku je to už několikáté varování před zvýšeným množstvím nebezpečného ultrafialového záření.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.eu angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se